W rodzinie siła. Powołanie Fundacji Martika.

To właśnie rodzinne więzy i tradycja stanowią podstawę manufaktury Martika.
Jesteśmy wdzięczni za co dał nam dobry los i chcemy się dzielić tym z innymi.
Naszą Fundację powołaliśmy do życia z potrzeby serca i chęci charytatywnej pomocy. Dlatego właśnie 5% z każdego zamówienia przekazujemy na pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom.

„Jeżeli w życiu powiodło Ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot.”

Fundację Martika powołaliśmy do życia z potrzeby serca, aby nieść pomoc potrzebującym. Nasza rodzina od zawsze starała się działać charytatywnie, dzielić tym co dał nam dobry los. Dziś wiemy, że razem możemy zdziałać jeszcze więcej!

Do kogo chcemy dotrzeć?

Do potrzebujących rodzin, w trudnej życiowej sytuacji.

Jak zostaną pozyskane środki?

Środki pozyskamy dzięki sprzedaży produktów naszej firmy „Martika Wyroby Tradycyjne”. 5% z każdej sprzedaży zostanie przekazane na rzecz Fundacji. Jesteśmy również otwarci na darowizny prywatne. Cel darowizny będzie można określić podając w tytule przelewu rodzinę, którą pragniecie Państwo wesprzeć.

W jako sposób będziemy docierać do osób potrzebujących?

Tu liczymy na wsparcie Państwa, naszych Klientów. Prosimy o wysyłanie maili, wiadomości prywatnych za pośrednictwem maila oraz naszych profili w Social Media (Facebook, Instagram) z informacją o rodzinach, które zgodnie z Państwa najlepszą wiedzą takiej pomocy potrzebują. Każde zgłoszenie wnikliwie zweryfikujemy, a następnie wspólnie z osobą zgłaszającą i rodziną zgłaszaną ustalimy najlepszy zakres działań i wsparcia.

Pragniemy, aby nasza ciężka praca i zaangażowanie przełożyły się na tysiące uśmiechniętych twarzy, przepełnionych nadzieją na lepsze jutro. Razem możemy wszystko!

Dziękujemy, Rodzina Jaje