Martika – wędliny online i stacjonarnie

Potrzebujesz naturalnie wędzonej kiełbasy? Swojskiego boczku czy polędwiczki? Nie mogłeś trafić lepiej! W firmie Martika działamy nie tylko stacjonarnie, ale także online. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów spoza miasta, a nasze wędliny tradycyjne zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy – niezależnie od tego, czy są dorośli, czy raczej…mniejsi. Jako manufaktura, produkujemy wysokiej jakości mięsa i szynki w rzemieślniczy sposób. W efekcie takiego sposobu działania – żaden klient ani klientka nie są rozczarowani!

Fantastyczne wędliny tradycyjne na spotkania

Planujesz spotkanie w większym gronie? Jeżeli tak, z całą pewnością musisz dobrze się do tego przygotować. Nie tylko pod względem „logistycznym”, ale także pod względem „kuchennym”. Nie chodzi jednak tylko o to, aby mieć działającą kuchenkę. Chodzi o to, żeby za pomocą tej kuchenki – stworzyć zaskakujące, fantastyczne danie. Możesz nam wierzyć – swojskie wędliny z Martiki – świetnie radzą sobie przy ponownym podgrzaniu, chociażby na patelni. Nasze kiełbasy, szynki, polędwiczki i pasztety (a także pozostałe produkty) posiadają certyfikat wyrobu tradycyjnego od MRiRW. Dodatkowo, do wytworzenia 100 gram wędliny zużywamy zawsze 135 gram mięsa, co świadczy o jakości wytwarzanych produktów! To z kolei dowodzi tego, iż Martika chętnie wspomaga w organizowaniu spotkań towarzyskich…

Impreza towarzyska? Wędliny swojskie są najlepsze

Urodziny? Imieniny? Chrzest? Komunia? Osiemnastka? Zdana matura? Zdobycie pracy? Niezależnie od tego, jaka jest okazja – wędliny tradycyjne będą cudnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o catering imprezowym. Nie tylko posiadamy całą gamę ciekawych i pysznych wędlin (takich jak salceson swojski, żeberka, kaszanka, pasztetowa swojska, schab tradycyjny, boczek czy polędwiczka i tym podobne), ale i cały zbiór najznamienitszych przepisów na gorące, smaczne dania. Mowa tu między innymi o: jabłkach faszerowanych pasztetową, sałatce szlacheckiej, opiekanej pasztetowej, żeberkach w miodzie, zapiekance ziemniaczanej, roladkach, bądź o polędwiczce w sosie musztardowym z pieczarkami oraz o makaronie z boczkiem i dynią. Te przepisy nigdy nie zawiodą, mogą co najwyżej przeskoczyć oczekiwania.