DOSTAWA

Produkty, które zamawiasz pakujemy bezpośrednio u nas. Produkt z wędzarni trafia do chłodni, z stamtąd jest pakowany hermetycznie i wkładany do opakowania, stworzonego z odpowiednich materiałów i odpowiednio wykonanego, który pozwala utrzymać temperaturę produktów spożywczych w przedziale od 0 do +4°C przez 24/48 h. Produktów nie magazynujemy. Po przygotowaniu, wysyłamy je bezpośrednio pod Twoje drzwi. Dzięki tym opakowaniom oraz sposobie przygotowania do wysyłki, dostaniesz świeże produkty.

Opakowania


Cechy opakowania:

Używamy specjalnego opakowania, stworzonego do bezpiecznej wysyłki produktów spożywczych. Odpowiednie materiały oraz wykonanie pozwalają utrzymywać temperaturę produktów spożywczych w przedziale od 0 do +4°C przez 24/48 h – w zależności od ilości użytych wkładów chłodzących.
Ochrona przed wahaniami temperatury: środek został wykonany za pomocą pianki z polistyrenu ekstrudowanego o strukturze małych zamkniętych komórek, z metaliczną powłoką zewnętrzną i wewnętrzną, która zapewnia odbicie zimna wewnątrz opakowania. Pianka z polistyrenu ekstrudowanego o grubości 3 mm = 24­mm styropianu ekspandowanego. Opakowanie jest wodoodporne oraz zapewnia wysoką ochronę produktu – spełnia wymagania normy ISTA 3A pod względem odporności na wstrząsy i wibracje.

Terminy dostaw

Wysyłka towarów zamówionych do niedzieli do godz. 24.00 jest realizowana we wtorki, a produktów zamówionych do wtorku do godziny 24.00 – w czwartek.

Koszt dostawy

DARMOWA TRANSPORT – dla zamówień na kwotę 200 zł i powyżej (do kwoty tej nie wliczany jest koszt dostawy).

Koszty dostawy dla zamówień na kwotę niższą niż 200 zł przedstawione są poniżej. Cena zależy od wagi oraz ilości opakowań.

Waga zamówienia: 0 – 5 kg 5,1 – 8 kg 8,1 – 12 kg
Opakowanie:
Koszt opakowania: 20,90 zł 23,90 zł 32,90 zł
Koszt transportu: 17,90 zł 18,90 zł 19,90 zł