DOSTAWA

Martika - pakowanie wędlin

Produkty, które zamawiasz pakujemy bezpośrednio u nas. Produkt z wędzarni trafia do chłodni, z stamtąd jest pakowany hermetycznie i wkładany do opakowania, stworzonego z odpowiednich materiałów i odpowiednio wykonanego, który pozwala utrzymać temperaturę produktów spożywczych w przedziale od 0 do +4°C przez 24/48 h. Produktów nie magazynujemy. Po przygotowaniu, wysyłamy je bezpośrednio pod Twoje drzwi. Dzięki tym opakowaniom oraz sposobie przygotowania do wysyłki, dostaniesz świeże produkty.

Opakowania


Cechy opakowania:

Używamy specjalnego opakowania, stworzonego do bezpiecznej wysyłki produktów spożywczych. Odpowiednie materiały oraz wykonanie pozwalają utrzymywać temperaturę produktów spożywczych w przedziale od 0 do +4°C przez 24/48 h – w zależności od ilości użytych wkładów chłodzących.
Ochrona przed wahaniami temperatury: środek został wykonany za pomocą pianki z polistyrenu ekstrudowanego o strukturze małych zamkniętych komórek, z metaliczną powłoką zewnętrzną i wewnętrzną, która zapewnia odbicie zimna wewnątrz opakowania. Pianka z polistyrenu ekstrudowanego o grubości 3 mm = 24­mm styropianu ekspandowanego. Opakowanie jest wodoodporne oraz zapewnia wysoką ochronę produktu – spełnia wymagania normy ISTA 3A pod względem odporności na wstrząsy i wibracje.

Terminy dostaw

Wysyłka towarów zamówionych do poniedziałku do godz. 18.00 jest realizowana we wtorki, a produktów zamówionych do środy do godziny 18.00 – w czwartek.

Koszt dostawy

Koszty dostawy przedstawiają poniższe tabele. Cena zależy od wagi oraz ilości opakowań.

Waga zamówienia:0 – 8 kg 8 – 12 kg12 kg +
Opakowanie:
Koszt opakowania:16,90 zł19,90 zł24,90 zł
Koszt transportu:18,90 zł18,90 zł18,90 zł