Martika – coś więcej, niż zwykła firma

Firmę Martika powołaliśmy do życia jeszcze w 1998 roku. 100-letnia receptura, spisana w zeszycie cioci Jadzi, wykorzystywana jest do produkcji pełnowartościowych wędlin tradycyjnych. Naszym celem od zawsze było uzyskanie smaków i jakości wędlin z dawnych lat. Starania pracowników i właścicieli zostały w pewnym momencie docenione przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi; nasze wyroby wpisano na listę produktów tradycyjnych. To jednak nie wszystko, co mamy do przekazania ludziom, poszukującym smaku z dzieciństwa.

Fundacja Martika – kogo wspieramy?

Fundację Martika stworzyliśmy z potrzeby serca i ze świadomością, że mamy możliwość zrobienia czegoś dobrego, poprzez pomoc bardziej potrzebującym. „Jeżeli w życiu powiodło Ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot” – to motto towarzyszy nam od początku wcielania misji fundacji w życie. Nasza rodzina od kiedy tylko pamiętamy, starała się nieść wsparcie charytatywne i dzielić się tym, co sami otrzymaliśmy od łaskawego losu. Z tym pragniemy docierać do rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Środki finansowe pozyskujemy dzięki sprzedaży produktów. 5% z każdej transakcji, przekazujemy na rzecz opisywanej tu fundacji. Jesteśmy również otwarci na prywatne darowizny. Cel każdy darczyńca może oznaczyć w tytule przelewu.

Każdy zasługuje na pomoc – Martika

Jeżeli mowa o fundacji, jest jeszcze jedna sprawa, w jakiej mogą nam Państwo pomóc i włączyć się w działania charytatywne. Aby docierać do potrzebujących, mogą nam Państwo przesyłać e-maile, wiadomości prywatne za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram). W wiadomościach tych prosimy zawierać informację o rodzinach, które zgodnie z Państwa wiedzą, takiej pomocy wymagają. Zgłoszenia dokładnie sprawdzamy. Następnym krokiem jest ustalanie najbardziej odpowiedniego zakresu działań, których możemy się podjąć. Tylko razem możemy zdziałać jeszcze więcej!