Sklep stacjonarny – Martika

Bez względu na to, czy zaglądacie tu po raz pierwszy, czy jesteście z nami już od dłuższego czasu. Tym razem pragniemy przypomnieć wam, że nasze tradycyjne wędliny kupicie zarówno online, jak i stacjonarnie! Jeżeli mieszkacie w Krakowie, na pewno dużym powodem do radości będzie fakt, iż sklep Martika mieści się w Centrum Handlowym M1, przy Alei Pokoju 67. Stoisko znajduje się dokładnie na środku alei, w sąsiedztwie supermarketu Auchan oraz Mc Donald’s. Czynny jest od poniedziałku do niedzieli! Świetna wiadomość, prawda? Produkty dostępne na stoisku zawsze są świeże, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Miłośnicy zarówno mocnych, jak i subtelnych aromatów, mogą wybierać z wielu wędlin.

Pyszne wędliny już w sklepie online!

Produkty w sklepie internetowym Martika przygotowywane są na bieżąco, bez zbędnego i długiego magazynowania. Oparte o stuletnią recepturę szynki, kiełbasy, polędwiczki i pozostałe, posiadają certyfikat wyrobu tradycyjnego, który został wydany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na stronie internetowej – oprócz oczywistej możliwości zamawiania smakołyków – podane są także konkretne, oryginalne przepisy na śniadania, obiady i kolacje. Dania te nadają się zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieciaków! Dzięki temu żaden z naszych klientów nie pozostanie głodny. Trudno nam opisać, ile radości sprawia nam pomaganie w tworzeniu np. świąt. Jeśli mowa o zamówieniach online, do pakowania używamy solidnych kartonów izotermicznych, dzięki którym boczek swojski, kaszanka tradycyjna, schab i inne, nie zepsują się w drodze pod twoje drzwi.

Wysoka jakość i dbałość o proces – Martika

W Martika dzielimy się z wami tradycyjnymi wędlinami już od 1998 roku. Od tamtego czasu zdobywamy doświadczenie i wiedzę – a to dzięki niej mamy okazję produkować najwyższej jakości wędliny. Zdobywamy też zaufanie coraz większej ilości osób. Nie ukrywamy, że bardzo nas to cieszy! Powinniście wiedzieć, że proces wyrobu jest osobiście nadzorowany przez właścicieli firmy. Sam proces wędzenia gorącym dymem olchy i buku, otrzymuje od nas wiele uwagi. Śmiało możemy stwierdzić, że naszym mottem jest: zdrowie, tradycja, smak oraz najwyższa jakość. Pamiętajcie, do wyprodukowania 100 gram wędliny, zużywamy aż 135 gram mięsa! U nas nie ma czegoś takiego, jak dodatki chemiczne!