NASZA FIRMA

  • MARTIKA - Ubój i Przetwórstwo Mięsne
  • MARTIKA - Ubój i Przetwórstwo Mięsne

Martika jest rodzinną firmą, zajmującą się wyrobem najwyższej jakości naturalnych wędlin. Niezmienna od lat, przekazywana z pokolenia na pokolenie receptura wytwarzania wędlin pozwala na uzyskanie wyjątkowych w smaku specjałów, którymi dzielimy się z Państwem od 1998 roku.

Swój niepowtarzalny smak i doskonały aromat wyroby z Martiki zawdzięczają wyselekcjonowanemu ze szczególną uwagą mięsu oraz specjalnej kompozycji ziół i wyłącznie naturalnych przypraw, których proporcje stanową ściśle strzeżoną tajemnicę rodziny.

Nasze produkty słyną ze staranności procesu wyrobu, którego każdy etap jest osobiście nadzorowany przez właścicieli firmy. Szczególnie dużo uwagi poświęcamy procesowi wędzenia – właściciel firmy, pan Feliks Jaje osobiście dba o to, aby w procesie wędzenia gorącym dymem buku i olchy nasze wędliny zyskiwały niepowtarzalny smak, subtelny aromat i piękną, złoto- brązową barwę.

Nasze kruche, jędrne, soczyste wędliny zadowalają gusta najbardziej wymagających smakoszy, przywołując wspomnienia niezapomnianych smaków z dzieciństwa.

Wytwarzamy żywność zdrową, smaczną, naturalną, zgodnie z najlepszymi tradycjami polskiej sztuki kulinarnej.

Firma Martika jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Producentów Wyrobów Wędzonych Tradycyjnie.